Lietuvoje turimos skolos netrukus pasivys užsienyje esančius lietuvius emigrantus

Lietuvos bankai bei kredito įstaigos (kredito unijos, greitųjų kreditų bendrovės ir kt.) aktyvina skolų išieškojimo procedūras Anglijoje (Jungtinėje Karalystėje), Airijoje, Švedijoje, Olandijoje, Vokietijoje, kitose Europos Sąjungos valstybėse iš Lietuvos emigravusių ir skolas Lietuvoje palikusių lietuvių. Tokiems skolininkams emigrantams netrukus gręsia, jog jų bankų sąskaitos Švedijoje, Anglijoje (Jungtinėje Karalystėje), Airijoje, Vokietijoje, kitose valstybėse bus areštuotos, bus išieškoma iš darbo užmokesčio, gaunamo Švedijoje, Vokietijoje, Olandijoje, Anglijoje (Jungtinėje Karalystėje) ar Airijoje.

Štai Lietuvos bankų suteiktų paskolų grąžinimą draudusi draudimo kompanija UAB „Būsto paskolų draudimas“ skaičiuoja savo skolininkus dešimtimis tūkstančių. Dalis šio įmonės kreditorių yra išvykę iš Lietuvos į Angliją, Airiją, Švediją, Vokietiją, Olandiją, o Lietuvoje tiesiog “palikę“ skolas.

UAB „Būsto paskolų draudimas“ dėl skolų išieškojimo iš bendrovės skolininkų Anglijoje (Jungtinėje Karalystėje), Airijoje, Švedijoje, Olandijoje, Vokietijoje, kitose Europos Sąjungos šalyse yra pasisamdžiusi advokatų kontorą. Advokatų kontorai yra pavesta surasti bendrovės skolininkus Švedijoje, Anglijoje (Jungtinėje Karalystėje), Airijoje, Vokietijoje, Olandijoje, atlikti Lietuvos Respublikos teismų sprendimų pripažinimą ir registruoti Europos Sąjungos vykdomųjų raštų pažymėjimus Švedijos, Vokietijos, Olandijos, Anglijos (Jungtinės Karalystės), Airijos teismuose. Po šių teisminių procedūrų, bus kreipiamasi į Anglijos (Jungtinės Karalystės), Airijos, Švedijos, Vokietijos, Olandijos antstolius dėl skolos išieškojimo iš lietuvių skolininkų turto bei pajamų. Taigi prasidės emigrantų bankų sąskaitų areštai, darbo užmokesčio nurašymai.

Būtina pažymėti, kad nors skolų išieškojimo procesas iš Švedijoje, Vokietijoje, Olandijoje, Anglijoje, Airijoje gyvenančių lietuvių skolininkų yra brangesnis procesas, nei skolų išieškojimas Lietuvoje, tačiau visos Lietuvos bankų, UAB „Būsto paskolų draudimas“ patirtos išlaidos dėl skolų išieškojimo bus išieškomos iš tų pačių emigravusių skolininkų. Taigi iš Lietuvos emigravusiems skolininkams tokiu atveju teks dengti ne tik Lietuvoje paliktas skolas, bet ir apmokėti Lietuvos bankų, kitų kredito įstaigų patirtas skolų išieškojimo užsienyje išlaidas.

Kaip lietuviams emigrantams išvengti Lietuvoje paliktų skolų išieškojimo Švedijoje, Anglijoje, Vokietijoje, Olandijoje, Airijoje?

Vienas iš greitesnių ir pigesnių būdų išvengti lietuviškų skolų išieškojimo Švedijoje, Vokietijoje, Olandijoje, Anglijoje (Jungtinėje Karalystėje), Airijoje, emigrantų užsienyje turimų banko sąskaitų blokavimų, areštų, yra fizinio asmens bankrotas Lietuvoje, Švedijoje arba Anglijoje.

Fizinio asmens bankroto privalumai bei pliusai:

  • Bankrutuoti Lietuvoje gali net Lietuvoje negyvenantys, nedirbantys Lietuvos piliečiai. Pvz. Jei gyvenate dirbate Švedijoje, Vokietijoje, Anglijoje ar kitoje valstybėje, Jūs turite teisę bankrutuoti Lietuvoje.
  • Lietuviai dirbantys ir/ar gyvenantys Švedijoje, Anglijoje (Jungtinėje Karalystėje) atitinkamai turi teisę bankrutuoti tose valstybėse, taip pat ir Lietuvoje.
  • Bankrutuojančio / bankrutavusio Lietuvoje, Švedijoje, Anglijoje (Jungtinėje Karalystėje) asmens kreditoriai, antstoliai nebegali imtis prieš bankrutuojantį / bankrutavusį asmenį jokių išieškojimo veiksmų. Pvz. Negali būti areštuojamos asmens sąskaitos, atliekami atskaitymai nuo asmens sąskaitose esančių lėšų, darbo užmokesčio, negali būti antstolių pardavinėjamas bankrutuojančio asmens turtas ir t.t.
  • Pradėjus bankroto procesą Lietuvoje, Anglijoje, Švedijoje antstoliai užbaigia vykdomąsias bylas ir nebegali imtis jokių veiksmų prieš tokį skolininką.
  • Fizinio asmens bankroto proceso metu asmuo gali mokėti iki trečdalio savo darbo užmokesčio kreditoriams, kai tuo tarpu antstoliai turi teisę atskaityti net 70 proecentų dydžio sumas nuo asmens algos. Prie to pačio antstoliai areštuoja asmens sąskaitas, o tai reiškia, kad asmuo nebegali naudotis visomis savo lėšomis, esančiomis tose sąskaitose. Be to, antstoliai atskaitymus nuo darbo užmokesčio darys iki tol kol bus padengtos pilnai asmens skolos, apmokėtos palūkanos, delspinigiai, apmokėtas antstolio darbo užmokestis. Tuo tarpu fizinio asmens bankroto proceso metu skolininkas fiksuotas mėnesines įmokas savo kreditoriams mokės maksimaliai tik tris metus, o po trejų metų likusios nepadengtos asmens skolos visiškai nusirašys.
  • Pradėjus asmeniui bankroto procedūras yra užfiksuojamos jo skolos, nebegali būti skaičiuojami delspinigiai, palūkanos. Kitaip tariant pradėjus bankroto procedūrą, asmens skolos nebeauga. Kai tuo tarpu antstoliui atliekant išieškojimus, toliau skaičiuojami delspinigiai, palūkanos. Kitaip tariant net antstoliui atliekant išieškojimą, asmens skolos ir toliau didėja.
  • Po fizinio asmens bankroto proceso Lietuvoje, Anglijoje (Jungtinėje Karalystėje), Švedijoje nusirašo iki nulio beveik visos bankrutuojančio asmens skolos. Iki nulio nusirašo tiek skolos, atsiradusios Lietuvoje, Švedijoje, Anglijoje (Jungtinėje Karalystėje), tiek kitoje Europos Sąjungos šalyje.
  • Bankrutuojančiam / bankrutavusiam Lietuvoje, Anglijoje (Jungtinėje Karalystėje), Švedijoje asmeniui nebereikia bendrauti su asmens kreditoriais, antstoliais, atsakinėti į jų siunčiamas pretenzijas. Asmens bendravimą su kreditoriais nuo bankroto bylos iškėlimo dienos perima paskirtas bankroto administratorius, teismo pareigūnas.
  • Po fizinio asmens bankroto bylos Lietuvoje ar Anglijoje (Jungtinėje Karalystėje) užbaigimo, bankrutavęs asmuo tęsia toliau gyvenimą be skolų.

Kaip išvengti Lietuvoje paliktų skolų išieškojimo iš emigrantų darbo užmokesčio užsienyje? Užsienyje turimų banko sąskaitų arešto? Kaip atsikrayti Lietuvos antstolių, kreditorių, išvengti jų spaudimo? Kur kreiptis dėl fizinio asmens bankroto Lietuvoje, Anglijoje, Švedijoje? Kaip bankrutuoti fiziniam asmeniui Lietuvoje, Anglijoje, Švedijoje? Dėl visų šių reikalų (fizinio asmens bankroto procedūros) skambinkite www.asmensbankrotas.lt bankroto specialistams telefonu +370 640 33080. Padėsime Jums bankrutuoti Lietuvoje, Švedijoje ar Anglijoje bei nusirašyti visas Jūsų turimas skolas.

Fizinio asmens bankroto paslaugos bei konsultacijos jau ir šeštadieniais bei sekmadieniais!
Savaitgaliais skambinkite nuo 10 iki 17 valandos telefonu +37064033080.
Darbo dienomis skambinkite nuo 9 iki 19 valandos telefonu +37064033080.

Registruokitės fizinio asmens bankroto Lietuvoje, Anglijoje (Jungtinėje Karalystėje), Švedijoje, Airijoje, Latvijoje konsultacijai su www.asmensbankrotas.lt bankroto teisininkais mūsų biure, per Skype, telefonu ir su mūsų pagalba pradėkite fizinio asmens bankroto procedūras Lietuvoje, Švedijoje, Anglijoje, Airijoje, Latvijoje. Konsultacijas telefonu, skype bei mūsų biure tekiame ir savaitgaliais.