“Brexit” nėra ir nebus kliūtis emigrantams bankrutuoti Anglijoje (Jungtinėje Karalystėje) ir taip nusirašyti skolas ne tik Anglijoje (JK), bet ir Lietuvoje

Anglija (Jungtinė Karalystė) vis dar yra Europos Sąjungos narė, o tai reiškia, kad visi jos teismų sprendimai yra pripažystami, privalomi bei turi būti vykdomi automatiškai ir visose kitose Europos Sąjungos valstybėse, tame tarpe ir Lietuvoje.

Anglija (Jungtinė Karalystė) Europos Sąjungos nare bus iki tol kol bus užbaigtos visos jos išstojimo iš Europos Sąjungos procedūros. Atsižvelgiant į tokio proceso sudėtingumą, prognozuojama, kad Anglija (Jungtinė Karalystė) Europos Sąjungos nare dar tuėtų būti iki 2020 metų. Taigi visi Anglijos (Jungtinės Karalystės) teismų sprendimai, tame tarpe ir sprendimai dėl bankroto bylos iškėlimo, bankroto bylos užbaigimo, priimti iki 2020 metų, bus automatiškai pripažinti ir kitose Europos Sąjungos valstybėse, tame tarpe ir Lietuvoje.

Atkreiptinas dėmesys, kad net ir Anglijai (Jungtinei Karalystei) po “Brexit” ištojus iš Europos Sąjungos, tai neužkirs kelio Anglijoje (Jungtinėje Karalystėje) gyvenantiems lietuviams bankrutuoti Anglijoje bei tokiu būdu sustvarkyti, nusirašyti turimas skolas Lietuvoje. Kaip ir šiai dienai, bankrotus Anglijoje (Jungtinėje Karalystėje) galės keltis asmneys, ne mažiau kaip 6 paskutinius mėnesius gyvenantis ir/ar dirbantys Anglijoje (Jungtinėje Karalsytėje). O Anglijos teismų sprendimai dėl bankroto bylų turės būti atskirai pripažystami Lietuvoje, naudojantis Lietuvoje nustatyta ir galiojančia užsienio teismų, kitų teisminių institucijų sprendimų pripažinimo Lietuvoje tvarka. Asmeniui išsikėlus Anglijoje bankrotą, bankrutavus Anglijoje, toks asmuo, norėdamas, kad Lietuvoje esančios skolos taip pat būtų nurašytos, privalės kreiptis į Lietuvos Apeliacinį Teismą dėl Anglijos teismo sprendimų pripažinimo ir vykdymo Lietuvoje. Taigi net ir po Jungtinės Karalystės išstojimo iš Europos Sąjungos asmenys bankrutavę Anglijoje galės nusirašyti Lietuvoje esančias skolas.

Taigi “BREXIT” nėra ir nebus kliūtis emigrantams bankrutuoti Anglijoje (Jungtinėje Karalystėje) ir taip nusirašyti skolas ne tik Anglijoje (JK), bet ir Lietuvoje.

Turite skolų ir norite bankrutuoti Anglijoje (Jungtinėje Karalystėje), tačiau nežinote kaip išsikelti fizinio asmens bankroto bylą? Nuo ko pradėti fizinio asmens bankroto procesą Anglijoje (Jungtinėje Karalystėje)? Norite sužinoti kiek konkrečiai Jums gali kainuoti fizinio asmens bankroto procesas bei skolų nurašymas. Kreipkitės į www.asmensbankrotas.lt bankroto teisininkus, administratorius +37064033080 arba el.paštu: info@asmensbankrotas.lt. Mes įvertinsime ar Jūs atitinkate fizinio asmens bankroto sąlygas ir jei tokias atitksite, galėsime Jums parengti fizinio asmens bankroto dokumentus, iškelti fizinio asmens bankroto bylą bei prižiūrėti Jūsų bankroto procesą nuo pradžių iki pabaigos (iki skolų nurašymo dienos).

Registruokitės fizinio asmens bankroto Lietuvoje, Anglijoje (Jungtinėje Karalystėje), Švedijoje, Airijoje, Latvijoje konsultacijai su www.asmensbankrotas.lt bankroto teisininkais mūsų biure, per Skype, telefonu ir su mūsų pagalba pradėkite fizinio asmens bankroto procedūras Lietuvoje, Švedijoje, Anglijoje, Airijoje, Latvijoje. Konsultacijas telefonu, skype bei mūsų biure tekiame ir savaitgaliais.

Taigi “BREXIT” nėra ir nebus kliūtis emigrantams bankrutuoti Anglijoje (Jungtinėje Karalystėje) ir taip nusirašyti skolas ne tik Anglijoje (JK), bet ir Lietuvoje.

Turite skolų ir norite bankrutuoti Anglijoje (Jungtinėje Karalystėje), tačiau nežinote kaip išsikelti fizinio asmens bankroto bylą? Nuo ko pradėti fizinio asmens bankroto procesą Anglijoje (Jungtinėje Karalystėje)? Norite sužinoti kiek konkrečiai Jums gali kainuoti fizinio asmens bankroto procesas bei skolų nurašymas. Kreipkitės į www.asmensbankrotas.lt bankroto teisininkus, administratorius tel. +37064033080 arba el.paštu: info@asmensbankrotas.lt. Mes įvertinsime ar Jūs atitinkate fizinio asmens bankroto sąlygas ir jei tokias atitksite, galėsime Jums parengti fizinio asmens bankroto dokumentus, iškelti fizinio asmens bankroto bylą bei prižiūrėti Jūsų bankroto procesą nuo pradžių iki pabaigos (iki skolų nurašymo dienos).

Registruokitės fizinio asmens bankroto Lietuvoje, Anglijoje (Jungtinėje Karalystėje), Švedijoje, Airijoje, Latvijoje konsultacijai su www.asmensbankrotas.lt bankroto teisininkais mūsų biure, per Skype, telefonu ir su mūsų pagalba pradėkite fizinio asmens bankroto procedūras Lietuvoje, Švedijoje, Anglijoje, Airijoje, Latvijoje. Konsultacijas telefonu, skype bei mūsų biure teikiame ir savaitgaliais.