Fizinio asmens bankrotas Vilniuje

Šiandien Vilniaus mieste yra užfiksuotos aktyvios 246 fizinių asmenų bankroto bylos, o Vilniaus rajone šiuo metu yra 35 asmenys, dalyvaujantys bankroto procese.

Jeigu esate Vilniaus gyventojas ir šiame mieste gyvenate, dirbate, turite deklaruotą gyvenamąją vietą, o Jūsų įsiskolinimai bankams ar kitiems kreditoriams yra didesni negu 9500 eur , tuomet siūlome pasinaudoti mūsų teikiamomis paslaugomis ir su mūsų pagalba iškelti fizinio asmens bankrotą Vilniuje. Laisvės pr. 79 A, Vilniuje yra įsikūręs Vilniaus miesto apylinkės teismas – čia nagrinėjamos fizinio asmens bankroto bylos asmenims, kurie gyvena Vilniaus mieste, o jeigu esate Vilniaus rajono gyventojas, Jūsų asmens bankroto bylą nagrinės Ukmergės g. 332 adresu esantis Vilniaus rajono apylinkės teismas.

www.asmensbankrotas.lt gali suteikti visą reikalingą pagalbą tiems, kurie svarsto apie fizinio asmens bankroto bylos iškėlimą ir yra įsikūrę Vilniaus mieste. Mūsų įmonė padės Jums paruošti visus reikalingus dokumentus ir pareiškimus Vilniaus miesto apylinkės teismui arba Vilniaus rajono apylinkės teismui, susijusius su fizinio asmens bankrotu ir jo bylos pradėjimu. Mes taip pat galėsime pasirūpinti Jūsų administratoriumi, kuris rūpestingai prižiūrėtų bankroto bylą viso jos proceso metu iki kol būtų nurašytos paskutinės Jūsų skolos kreditoriams.

www.asmensbankrotas.lt glaudžiai bendradarbiauja ir dirba su profesionaliais fizinių asmenų bankroto administratoriais:

Nerijumi Činčiku

UAB „Bankroto valdymas“

UAB „Bankroto valdymas“


Pasirinkę www.asmensbankrotas.lt teikiamas paslaugas, galėsite būti tikras, kad Jums garantuosime atsakingus ir kvalifikuotus bankroto administratorius, kurie padės iškelti asmens bankroto bylą Vilniaus mieste ir rajone gyvenamąją vietą deklaravusiems asmenims.

Mūsų partneriai – fizinių asmenų bankroto administratoriai šiandien prižiūri 40 aktyvių fizinių asmenų bankroto procedūrų. Taip pat mūsų partneriai savo veiklą yra apdraudę būtinuoju civilinės atsakomybės draudimu.

Jeigu esate Vilniaus miesto ar rajono gyventojas ir patiriate sunkių finansinių įsiskolinimų bei atitinkate fizinio asmens bankrotui numatytas sąlygas, kviečiame pasinaudoti mūsų paslaugomis ir kreiptis į mūsų specialistus dėl pagalbos ruošiant asmens bankroto bylą. Norėdami susisiekti, skambinkite telefonu +370 640 33080. Pokalbio metu sužinosite apie fizinio asmens bankroto Vilniuje sąlygas, aptarsime kiek kainuoja fizinio asmens bankroto bylos pradėjimas Vilniuje, taip pat pasikalbėsime apie būtinus bylai duomenis ir dokumentus.

Taip pat siūlome registruotis nemokamai konsultacijai telefonu, Skype arba susitikimo metu su fizinio asmens bankroto teisės specialistu mūsų biure.