Fizinio asmens bankrotas Telšiuose

Telšiuose šiandien yra užfiksuoti 22 fizinio asmens bankroto bylų procesai.

Ir Jūs turite teisę į asmens bankroto bylos iškėlimą, jeigu esate fizinis asmuo, dirbantis, gyvenantis ir/ar deklaravęs savo gyvenamąją vietą Telšiuose, o Jūsų skolos kreditoriams viršija 9500 eurų. Telšiuose iškeltas fizinio asmens bankroto bylas nagrinėja Telšių rajono apylinkės teismas.

www.asmensbankrotas.lt padės Jums pasirengti fizinio asmens bankroto bylos Telšiuose iškėlimui, paruoš pareiškimą Telšių rajono apylinkės teismui dėl fizinio asmens bankroto bylos iškėlimo, parengs kitus būtinus bylai dokumentus. Mes Jums pasiūlysime tinkamą ir kvalifikuotą bankroto administratorių, kuris administruos Telšiuose vykdomas asmens bankroto bylas, prižiūrės nuo pradžių iki skolų nurašymo Jūsų bankroto procesą bei suteiks visas būtinas žinias ir konsultavimą, susijusį su fizinio asmens bankroto byla Telšiuose.
www.asmensbankrotas.lt bendradarbiauja ir jau kurį laiką sėkmingai dirba su licencijuotais fizinių asmenų bankroto administratoriais:

Nerijumi Činčiku

UAB „Bankroto valdymas“

UAB „Bankroto valdymas“


Pasirinkus mūsų paslaugas asmens bankrotui ir jo bylai pradėti, pasiūlysime Telšių rajono apylinkės teismui mūsų praktikoje patikrintus, profesionalius ir atsakingus bankroto administratorius, kurie užtikrins sklandžią bylos eigą. Su mumis dirbantys www.asmensbankrotas.lt fizinių asmenų bankroto administratoriai savo vykdomą administratorių veiklą yra apsidraudę civilinės atsakomybės draudimu ir taip pat turi privalomas šiai profesijai fizinių asmenų bankroto paslaugos teikimo licencijas.

Dėl fizinio asmens bankroto Telšiuose ir kitos informacijos, susijusios su privačių asmenų bankrotu, skambinkite telefonu +370 640 33080. Suteiksime Jums visas svarbiausias žinias ir informaciją apie fizinio asmens bankroto Telšiuose sąlygas, taip pat fizinio asmens bankroto bylos kainą Telšiuose, ir reikalingus bylai iškelti dokumentus ir duomenis.

Kviečiame telefonu arba Skype registruotis ir susitikimui mūsų biure, kur visais rūpimais klausimais pasikonsultuoti galėsite gyvai.

Registruokitės fizinio asmens bankroto Lietuvoje, Anglijoje (Jungtinėje Karalystėje), Švedijoje, Airijoje, Latvijoje konsultacijai su www.asmensbankrotas.lt bankroto teisininkais mūsų biure, per Skype, telefonu ir su mūsų pagalba pradėkite fizinio asmens bankroto procedūras Lietuvoje, Švedijoje, Anglijoje, Airijoje, Latvijoje. Konsultacijas telefonu, skype bei mūsų biure tekiame ir savaitgaliais.