Fizinio asmens bankrotas Tauragėje

Tauragėje šiuo metu yra iškeltos 8 fizinių asmenų bankroto bylos.

Jeigu Tauragėje gyvenantis ar savo gyvenamąją vietą deklaravęs asmuo turi ne mažesnį nei 9500 eurų įsiskolinimą bankui ar kitiems kreditoriams, tuomet asmuo turi teisę teikti pareiškimą teismui dėl savo privataus asmens bankroto bylos iškėlimo. Visos Tauragės apylinkės bankroto bylos ir atvejai yra nagrinėjami adresu Stoties g. 25 A, 72303 Tauragė.

Mūsų įmonė www.asmensbankrotas.lt jau ilgą laiką padeda asmenims pasiruošti fizinio asmens bankroto bylos Tauragėje iškėlimui. Su mūsų pagalba paruošiamas pareiškimas Tauragės rajono apylinkės teismui dėl fizinio asmens bankroto bylos iškėlimo. Mes taip pat kartu su klientu parengiame kitus dokumentus privalomus jei norima pradėti bankroto bylą Tauragėje. Į mūsų teikiamas paslaugas įeina ir tinkamo bankroto administratoriaus kandidatūros pateikimas teismui bei klientui. Bankroto administratorius gali administruoti fizinių asmens bankroto bylas Tauragėje, prižiūri nuo pradžių iki pabaigos kliento bankroto eigą bei suteikia visą kitą informaciją, susijusią su fizinio asmens bankroto byla Tauragėje.

www.asmensbankrotas.lt bendradarbiauja su licencijuotais fiziniu asmenų bankroto administratoriais:

Nerijumi Činčiku

UAB „Bankroto valdymas“

UAB „Bankroto valdymas“

Kiekvienam pasirinkusiam www.asmensbankrotas.lt paslaugas, mes visada kartu su asmens pateikiamu pareiškimu teismui dėl bankroto bylos iškėlimo pasiūlysime ir mūsų praktikoje patikrintus, atsakingus ir profesionalius bankroto administratorius. Mūsų partneriai yra savo veiklą apsidraudę civilinės atsakomybės draudimu, taip pat turi privalomas fizinių asmenų bankroto paslaugos teikimo licencijas ir kitus jų veiklą žyminčius raštus.

Dėl fizinio asmens bankroto Tauragėje skambinkite telefonu +370 640 33080. Suteiksime informacijos apie fizinio asmens bankroto Tauragėje sąlygas ir fizinio asmens bankroto bylos iškėlimo kainas Tauragėje. Išvardinsime, kokių dokumentų ir duomenų reikia, fizinio asmens bankroto bylai iškelti.

Arba registruokitės nemokamai bankroto Tauragėje konsultacijai telefonu, Skype ir susitikimui su fizinio asmens bankroto teisės specialistu mūsų biure.