Fizinio asmens bankrotas Šiauliuose

Šiandien Šiauliuose nagrinėjamos 26 fizinio asmens bankroto bylos. Tuo tarpu Šiaulių rajone – 19 bylų .

Jei atitinkate šiuos kriterijus, ir Jūs galite kreiptis į teismą dėl savo asmens fizinio bankroto ir skolų nurašymo į Šiaulių apylinkės teismą, kurio adresas Vilniaus g. 247 Šiauliai. Čia ir bus nagrinėjamas Jūsų atvejis:
– Esate fizinis asmuo, dirbantis, gyvenantis ir/ar deklaravęs savo gyvenamąją vietą Šiauliuose
– Jūsų turimi įsiskolinimai šiandien viršija 9500 eurų. tai Jūs galite teikti pareiškimą teismui dėl fizinio asmens bankroto bylos iškėlimo.

www.asmensbankrotas.lt padeda savo klientams tinkamai ir produktyviai pasirengti iškelti fizinio asmens bankroto bylas Šiauliuose. Mūsų specialistai gali už Jus paruošti pareiškimą dėl fizinio asmens bankroto bylos iškėlimo Šiaulių apylinkės teismui ir taip pat surinkti, pateikti ir apdoroti kitus šiam procesui reikalingus dokumentus. Pasiūlysime kvalifikuotą ir tinkamą bankroto administratorių, kuris prižiūri ir administruoja fizinių asmenų bankroto bylas Šiauliuose. Mūsų parinktas administratorius prižiūrės Jūsų bylą nuo pradžių iki pat galo bei suteiks visą Jums būtiną žinoti informaciją, kuri liestų fizinio asmens bankroto bylas Šiauliuose.

Mūsų įmonė bendradarbiauja su licencijuotais fiziniu asmenų bankroto administratoriais:

Nerijumi Činčiku

UAB „Bankroto valdymas“

UAB „Bankroto valdymas“


Jeigu nuspręsite pasirinkti www.asmensbankrotas.lt fizinio asmens bankroto siūlomas paslaugas, asmeniui teikiant pareiškimą dėl asmens bankroto bylos, tuo pat metu mes pasiūlysime Šiaulių apylinkės teismui atrinktus bankroto administratorius. Su mumis dirbantys www.asmensbankrotas.lt bankroto administratoriai turi visas reikalingas licencijas ir civilinės atsakomybės draudimą, kurie yra privalomi norint teikti fizinių asmenų bankroto paslaugas. Šiuo metu www.asmensbankrotas.lt partneriai – bankroto administratoriai prižiūri ir palaiko 40 fizinių asmenų bankroto procedūrų eigą.

Dėl fizinio asmens bankroto Šiauliuose kviečiame teirautis telefonu +370 640 33080. Skambučio metu galėsime suteikti reikalingos informacijos apie fizinio asmens bankroto Šiauliuose sąlygas, papasakosime, kiek kainuoja fizinio asmens bankroto bylos iškėlimas ir kokių dokumentų ir duomenų prireiks, norint išsikelti fizinio asmens bankroto bylą Šiauliuose.

Paskambinę telefonu arba Skype taip pat galėsime užsiregistruoti susitikimui mūsų ofise, kur viską galėsime aptarti detaliau.