Fizinio asmens bankrotas Panevėžyje

Panevėžio mieste šiuo metu fizinio asmens bankroto bylos yra iškeltos 48 asmenims. Panevėžio rajone – 16 fizinių asmenų.

Jeigu atitinkate šiuos kriterijus, ir Jūs galite kreiptis dėl fizinio asmens bankroto ir teikti teismui pareiškimą dėl bylos iškėlimo:
– Esate fizinis asmuo, deklaravęs savo gyvenamąją vietą Panevėžyje/ gyvenantis Panevėžyje/ dirbantis Panevėžyje.
– Turite daugiau nei 9500 eurų įsiskolinimų kreditoriams ar bankams.

Fizinio asmens bankroto bylos yra keliamos ir sprendžiamos Panevėžio miesto apylinkės teisme, įsikūrusiame Laisvės a. 1, Panevėžyje.

www.asmensbankrotas.lt mielai padės Jums tinkamai pasiruošti ir pradėti fizinio asmens bankroto bylą ir atvejį Panevėžyje. Iškeliant Jūsų asmeninę bylą mūsų įmonė paruoš pareiškimą Panevėžio miesto apylinkės teismui dėl fizinio asmens sprendimo skelbti bankrotą, taip pat parengs kitus svarbius ir teismui reikalingus duomenis bei dokumentus norint pradėti bankroto bylą Panevėžyje. Pasiūlysime Jums tinkamą ir kvalifikuotą bankroto administratorių, kuris administruos fizinių asmens bankroto bylas Panevėžyje nuo bylos pradžios iki pabaigos ir suteiks visą būtiną informaciją, susijusią su fizinio asmens bankroto byla Panevėžyje bei jos eiga.

www.asmensbankrotas.lt ilgą laiką dirba kartu su licencijuotais ir patyrusiais fizinių asmenų bankroto administratoriais:

Nerijumi Činčiku

UAB „Bankroto valdymas“

UAB „Bankroto valdymas“


Jei pasirinksite mūsų teikiamas paslaugas, mes įsipareigojame visada klientui teikiant pareiškimą dėl bankroto bylos iškėlimo iškart pasiūlyti Panevėžio miesto apylinkės teismui mūsų patikrinto bankroto administratoriaus kandidatūrą.

Su www.asmensbankrotas.lt dirbantys fizinių asmenų bankroto administratoriai savo veiklą yra apdraudę civilinės atsakomybės draudimu. Visi mūsų teikiami kandidatai turi išsiėmę privalomas fizinių asmenų bankroto paslaugos teikimo licencijas.

Šiuo metu www.asmensbankrotas.lt dirbantys administratoriai prižiūri ir tvarko 40 fizinių asmenų bankroto procedūrų.

Jeigu Jus domina, kur kreiptis dėl fizinio asmens bankroto ir kaip bankrutuoti fiziniam asmeniui Panevėžyje, kviečiame šiomis paslaugomis kreiptis į mūsų įmonę. Skambinkite ir teiraukitės visos Jus dominančios informacijos telefonu +370 640 33080. Suteiksime žinių apie fizinio asmens bankroto Panevėžyje sąlygas, informuosime, kiek kainuoja fizinio asmens bankroto bylos iškėlimas Panevėžyje, taip pat leisime sužinoti, kokių dokumentų ir duomenų reikia, norint išsikelti fizinio asmens bankroto bylą Panevėžyje.

Kviečiame su mumis susisiekti ir konsultacijai užsiregistruoti telefonu arba Skype ir susitarsime dėl susitikimo mūsų biure.