Fizinio asmens bankrotas Mažeikiuose

Kiekvienas žmogus, dirbantis, gyvenantis ir/ar deklaravęs gyvenamąją vietą Mažeikiuose bei įsiskolinęs daugiau nei 9500 eurų, gali teismui įteikti pareiškimą dėl fizinio asmens bankroto bylos iškėlimo. Šiame mieste iškeltos bylos tiriamos Mažeikių rajono apylinkės teisme.

Mūsų įmonė gali padėti kiekvienam fiziniam asmeniui, ir rengiant fizinio asmens bankroto bylą Mažeikiuose ir ruošiantis jos iškėlimui, taip pat ir Jums. Mes parengsime bylos iškėlimui būtinus dokumentus, bei išrinksime Jums tinkamą ir profesionalų bankroto administratorių, kuris administruos Jūsų bylą ir kruopščiai prižiūrės Jūsų atvejį nuo pat jos pateikimo iki pabaigos – kai po trijų metų bus nurašomos Jūsų skolos.

Mūsų įmonė glaudžiai bendradarbiauja su licencijas turinčiais ir kvalifikuotais fizinių asmenų bankroto administratoriais:

Nerijumi Činčiku

UAB „Bankroto valdymas“

UAB „Bankroto valdymas“


Klientui pasirinkus www.asmensbankrotas.lt fizinio asmens bankroto paslaugas, mes tuo pačiu metu, kai pateiksite pareiškimą dėl bankroto bylos iškėlimo pasiūlysime Mažeikių rajono apylinkės teismui mūsų patikrintus ir gerą darbą užtikrinančius atsakingus bankroto administratorius.
www.asmensbankrotas.lt fizinių asmenų bankroto administratoriai turi visas reikalingas savo veiklai vykdyti licencijas bei yra apsidraudę savo veiklą civilinės atsakomybės draudimu. Todėl jų prižiūrimos bylos yra vykdomos sklandžiai bei atsakingai.

Jeigu esate sunkioje finansinėje situacijoje ir siekiate susitvarkyti su skolomis, dėl fizinio asmens bankroto Mažeikiuose skambinkite ir teiraukitės mūsų paslaugų telefonu +370 640 33080. Pakonsultuosime klausimais dėl fizinio asmens bankroto Mažeikiuose. Aptarsime bankroto sąlygas ir Jūsų galimybes skelbti bankrotą, suteiksime informacijos, kiek kainuoja fizinio asmens bankroto bylos iškėlimas Mažeikiuose, taip pat kokių dokumentų ir duomenų reikia, asmeniui norint išsikelti fizinio asmens bankroto bylą.

Norint susitikti mūsų biure gyvai konsultacijai, registruokitės susitikimui telefonu arba Skype ir mes suteiksime atsakymus į visus Jums rūpimus klausimus.