Fizinio asmens bankrotas Klaipėdoje

Klaipėdos mieste šiuo metu fizinio asmens bankroto bylos iškeltos yra 228 fiziniams asmenims. Klaipėdos rajone bankroto procese yra užvesta 81 byla.

Kiekvienam fiziniam asmeniui, kuris dirba, gyvena ar yra deklaravęs savo gyvenamąją vietą Klaipėdoje ar Klaipėdos rajone ir kurio skolos viršija 9500 eurų, siūlome galimybę pateikti teismui pareiškimą dėl fizinio asmens bankroto bylos iškėlimo. Klaipėdos miesto gyventojų fizinio asmens bankroto bylos yra keliamos ir nagrinėjamos Klaipėdos miesto apylinkės teisme, įsikūrusiame adresu S. Daukanto g. 8, Klaipėda.

Jeigu Jums aktualu asmens bankrotas Klaipėdos rajone, nes čia esate deklaravęs savo gyvenamąją vietą ir turite didesnių nei 9500 eur įsiskolinimų, tai Jūsų fizinio asmens bankroto byla bus keliama ir sprendžiama Klaipėdos rajono apylinkės teisme ( Klaipėdos g. 1, Gargždai)

www.asmensbankrotas.lt asmens bankroto įmonė gali padėti Jums pasiruošti ir pradėti fizinio asmens bankroto bylą Klaipėdoje, Klaipėdos rajone. Paruošime Jūsų pareiškimą Klaipėdos miesto apylinkės teismui, Klaipėdos rajono apylinkės teismui dėl Jūsų privataus asmens bankroto bylos iškėlimo, taip pat rūpestingai parengsime ir kitus svarbius dokumentus, kurie yra privalomi norint pradėti bet kurio asmens bankroto bylą Klaipėdoje. Mūsų įmonė taip pat pasiūlys kvalifikuotą ir atsakingą bankroto administratorių, kurio darbas – administruoti fizinių asmens bankroto bylas Klaipėdoje. Mūsų paskirtas administratorius Jūsų bylą prižiūrės nuo pradžių iki pat skolų nurašymo pabaigos. Mūsų įmonė ir jos partneriai -administratoriai prižiūrės Jūsų bankroto procesą Klaipėdoje bei pasiūlys konsultacijas, susijusias su fizinio asmens bankroto byla Klaipėdoje.

www.asmensbankrotas.lt glaudžiai dirba su licencijuotais fiziniu asmenų bankroto administratoriais:

Nerijumi Činčiku

UAB „Bankroto valdymas“

UAB „Bankroto valdymas“


Klientui pasirinkus www.asmensbankrotas.lt fizinio asmens bankroto paslaugas, mes Klaipėdos miesto apylinkės teismui, Klaipėdos rajono apylinkės teismui pasiūlysime mūsų praktikoje patikrintus, darbščius ir itin atsakingus bankroto administratorius. Su www.asmensbankrotas.lt bendradarbiaujantys fizinių asmenų bankroto administratoriai turi civilinės atsakomybės draudimą savo veiklai, taip pat visas būtinas licencijas, reikalingas norint teikti fizinių asmenų bankroto paslaugos. Šiuo metu www.asmensbankrotas.lt bankroto administratoriai palaiko 40 fizinių asmenų bankroto procedūrų priežiūrą.

Seminarai „Fizinio asmens bankrotas“ ir jų alternatyvos
Norintiems sužinoti daugiau — Lietuvos didžiuosiuose miestuose yra organizuojami seminarai fizinio asmens bankroto klausimais. Tiesa, paprastai tokio tipo seminaras yra mokamas, na o norintys sužinoti daugiau apie fizinio asmens bankrotą ir neturintys tam finansinių galimybių, gali kreiptis į mus bei registruotis nemokamai bankroto konsultacijai.

Domina, kaip bankrutuoti fiziniam asmeniui Klaipėdoje, Klaipėdos rajone? Šiais klausimais ir kitais klausimais dėl fizinio asmens bankroto Klaipėdoje teiraukitės mūsų telefonu +370 640 33080. Suteiksime visas būtinas žinias apie fizinio asmens bankroto Klaipėdoje sąlygas, leisime sužinoti, kiek kainuoja fizinio asmens bankroto bylos iškėlimas Klaipėdoje konkretaus asmens atveju, o taip pat ir tai, kokie duomenys bei dokumentai yra rengiami ir renkami, norint išsikelti fizinio asmens bankroto bylą Klaipėdoje.

Kviečiame kreiptis nemokamai bankroto Klaipėdoje konsultacijai telefonu, Skype arba susitarti susitikimui mūsų biure su fizinio asmens bankroto teisės specialistu.