Fizinio asmens bankrotas Kaune

Šiuo metu Kauno miesto teritorijoje yra iškeltos 132 fizinių asmenų bankroto bylos. Kauno rajone bylas užvedę 23 bankroto procesą tęsiantys fiziniai asmenys.

Jei esate fizinis asmuo, dirbate, gyvenate ir/ar esate deklaravę gyvenamąją vietą Kaune arba Kauno rajone, o Jūsų įsiskolinimai yra didesni nei 9500 eurų, tai galite palengvinti savo ir kreditorių naštą ir teikti pareiškimą teismui dėl fizinio asmens bankroto bylos iškėlimo. Kauno miesto ir Kauno rajono gyventojų fizinio asmens bankroto bylas nagrinėja Kauno apylinkės teismas, kurio adresas – Laivės al. 103, Kaunas.

www.asmensbankrotas.lt padės kiekvienam įsiskolinusiam tinkamai pasirengti fizinio asmens bankroto bylos Kaune iškėlimui. Mūsų įmonė padės Jums paruošti pareiškimą Kauno apylinkės teismui dėl fizinio asmens bankroto bylos iškėlimo, taip pat parengs kitus būtinus šiam procesui dokumentus. Svarbus dalykas norint pradėti bankroto bylą Kaune, tai profesionalus bankroto administratorius, kuris turi administruoti ir prižiūrėti fizinių asmens bankroto bylas Kaune. Mes surasime Jums geriausią administratorių, kuris prižiūrės Jūsų bankroto procesą Kaune nuo pradžių iki pabaigos ir suteiks visas reikalingas konsultacijas, susijusias su fizinio asmens bankroto byla Kaune.

www.asmensbankrotas.lt bendradarbiauja su licencijuotais fiziniu asmenų bankroto administratoriais:

Nerijumi Činčiku

UAB „Bankroto valdymas“

UAB „Bankroto valdymas“


Siūlome pasinaudoti www.asmensbankrotas.lt fizinio asmens bankroto paslaugomis, ir mes pateikdami kliento pareiškimą dėl bylos iškėlimo Kauno apylinkės teismui taip pat pasiūlysime ir mūsų patikrintus, patyrusius ir kruopščius bankroto administratorius, kurie garantuotų puikų darbą. www.asmensbankrotas.lt partneriai fizinių asmenų bankroto administratoriai yra pasirūpinę civilinės atsakomybės draudimu savo veiklai, turi privalomas fizinių asmenų bankroto paslaugos teikimo licencijas. Šiuo metu www.asmensbankrotas.lt bankroto administratoriai prižiūri 40 fizinių asmenų bankroto procedūras. Kaune bei Kauno rajone šiuo metu www.asmensbankrotas.lt partneriai administruoja 8 fizinių asmenų bankroto bylas.

Jeigu domina, kaip bankrutuoti fiziniam asmeniui Kaune ar Kauno rajone, kviečiame kiekvieną dėl fizinio asmens bankroto Kaune kreiptis telefonu +370 640 33080. Suteiksime informacijos apie fizinio asmens bankroto Kaune sąlygas ir reikalavimus, taip pat suteiksime naudingos informacijos apie tai, kiek kainuoja fizinio asmens bankroto bylos iškėlimas Kaune. Pakonsultuosime, kokių dokumentų ir duomenų reiks bylai iškelti fizinio asmens bankroto bylą Kaune.

Siūlome registruotis nemokamai konsultacijai telefonu, Skype dėl bankroto Kaune arba susitarti susitikimui su fizinio asmens bankroto teisės specialistu mūsų biure.